Sport & Relax

Toužíte po zábavné dovolené, potřebujete přijít na jiné myšlenky po náročném pracovním programu, rádi aktivně odpočíváte nebo se pravidelně věnujete sportu? Využijte naší nabídky sportovně relaxačních aktivit.

Jako součást služeb nabízíme:

 • krytá tenisová hala – 1 tenisový kurt.

 • krytý bazén s whirlpoolem, parní saunou a bazénkem pro děti. 
  U bazénu je k dispozici bar s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení
  a odpočinkovou zónu s lehátky.

 • squash – 1 kurt

 • bowling – 2 profesionální dráhy

 • masáže

Veškeré prostory jsou pro vás otevřeny neděle až čtvrtek od 11 do 22 hodin, pátek a sobota od 11 do 23 hodin, po telefonické domluvě podle Vašeho přání.

Rádi pro Vás zajistíme jednodenní i vícedenní komplexní program na klíč: Firemní školení, semináře, teambuilding, odpočinek pro rodiny s dětmi, zimní i letní sportovní soustředění.

BÝT POJIŠTĚNCEM SE OPRAVDU VYPLATÍ:

Využijte nabídku pojišťoven a čerpejte sportovní a relaxační aktivity v Hotelu Ryšavý. Zdravotní pojišťovny přispívají:


VZP – VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Podmínkou čerpání finančních příspěvků u VZP je členství v Klubu pevného zdraví.
Klienti mohou čerpat finanční příspěvky ve 4 skupinách (Děti do 18 let, Dospělí od 18let,        Maminka a Dárce krve).

Klient získá nejen až 500 Kč ročně ve své základní skupině dle věku, ale současně může       uplatnit i příspěvek ve zbývajících dvou skupinách pokud splňuje dané podmínky.

Služby hotelu Ryšavý, na které lze uplatnit finanční příspěvek VZP spadají do skupiny „Rehabilitační aktivity“ – ty obsahují např. masáž, solná jeskyně, sauna, zábaly, koupele, inhalace, plavání (nikoliv závodní plavání ve sportovních klubech) nebo na vybrané druhy cvičení: cvičení na balonech, kalanetika, pilates.

Doklady o zaplacení nesmí být starší více než 3 měsíce od data vystavení.


OZP – OBOROVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ZAMĚSTNANCŮ

BANK, POJIŠŤOVEN A STAVEBNICTVÍ

Čerpat finanční prostředky je možno přes bonusový systém VITAKONTO (nutná registrace ve Vitakartě), kde klienti sbírají body za nejrůznější úkony, pravidelné lékařské prohlídky apod.

Pro rok 2016 pojišťovna nabízí svým klientům příspěvky na předplatné a časové vstupenky do bazénů, fitness aktivity, solné jeskyně a masáže.

Výše příspěvků je závislá na mnoha aspektech (např. délka pojištění, míra čerpání prostředků z veřejného zdravotního pojištění, využívání preventivních programů OZP, apod.)

Výši svých kreditů a tím i příspěvků zjistí klient po přihlášení do svého Vitakonta.


ČPZP – ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Získáš pojištěnce, získáš bonus: Pojištěnec ČPZP, který zajistí registraci nového pojištěnce, získá příspěvek do výše 500 Kč na léčebný tělocvik a regeneraci organismu.  Léčebným tělocvikem a regenerací organizmu se rozumí permanentka (předplatné) na plavání, saunu, pobyt v solné jeskyni, solárium, masáže a pohybové aktivity. V případě masáží lze příspěvek poskytnout i na jednotlivé vstupy. Za permanentku je pro účel tohoto programu považováno 3 a více vstupů.

Bonus plus: je preventivní program ČPZP založený na principu získávání a čerpání bodů podle předem stanovených kritérií. Je určen pro všechny pojištěnce bez omezení věku. V rámci Bonus plus lze čerpat:

 • příspěvek 500Kč/ročně na plavání (může být proplacen doklad o úhradě za zakoupenou permanentku nebo jednotlivý vstup, doklad musí být adresný, nelze akceptovat doklady na rodinné nebo skupinové vstupné).
 • příspěvek max. 250Kč/ročně na ostatní pohybové aktivity (může být proplacen účetní doklad na zakoupenou permanentku nebo jednotlivý vstup) jako např. saunu, jógu, pobyt v solné jeskyni, cvičení pro děti od 1 – 10 let, fitness, aerobic a jeho formy, spinning, squash a badminton.

RBP – REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA – ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Příspěvek do 500 Kč pro děti do 6-ti let: na nákup permanentky na plavání - příspěvek ve výši
25 % z ceny permanentky a kurz plavání dětí organizovaný mateřskou školou.

Příspěvek do 500 Kč pro mládež od 7 do 18 let: na nákup permanentky na plavání – příspěvek ve výši 25 % z ceny permanentky a na kurz plavání dětí organizovaný ZŠ pro I. stupeň.

Příspěvek do 500 Kč pro pojištěnce nad 19 let: na nákup permanentky na plavání -  příspěvek ve výši 25% z ceny permanentky na plavání.

 VOZP – VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Pojištěncům lze poskytnout na léčebný tělocvik a tělesnou regeneraci (masáž, sauna, posilovna) příspěvek do výše 250,- Kč za rok.

Příspěvek na plavání uskutečněné v jakémkoliv plaveckém zařízení na území ČR. Příspěvek lze poskytnout na základě prokázaných nákladů do výše 250,- Kč za rok.

Studentům lze poskytnout i příspěvek na léčebný tělocvik a tělesnou regeneraci (masáž, sauna, posilovna) podle indikace lékaře na základě prokázaných nákladů do výše 250,- Kč za rok.


ZPMV – ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA MINISTERSTVA VNITRA ČR

Čerpat finanční příspěvky mohou pojištěnci v preventivních programech:

Zdravé dítě (sportovní aktivity pro děti s nadváhou),
Podpora životního stylu (pro pojištěnce od 18 let) permanentka na cvičení např. fitness, plavání, aerobic, aqua aerobic a kolektivní sporty do výše 500Kč.

Preventivní programy a výše finančního příspěvku se mohou měnit a je třeba se vždy informovat na webových stránkách nebo pobočce vaší pojišťovny.Na veškeré aktivity Vám připravíme permanentky na míru.