Masáže a pedikúra Pánková Eva

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE

PÁNKOVÁ EVA

Možnost zakoupení dárkových poukazů při příležitosti např. narozenin, svátků, výročí ….


Eva Pánková se masírování věnuje dlouhodobě od roku 2002. Pracovala šest let jako masérka
v rehabilitačním středisku v Pohořelicích a dále v soukromém sektoru v Domě s pečovatelskou službou v Moravském Krumlově.

Masážní centrum Hotel Ryšavý

klasická masáž – pomáhá od bolesti a slouží k uvolnění pohybového aparátu,
odstraňuje únavu

sportovní masáž

pohotovostní – je vhodná před sportovním výkonem

regenerační – slouží k uklidnění svalstva po sportovním výkonu

- lymfatická masáž – pomáhá proti celulitidě, migrénám, akné, zbavuje bolesti při otoku,
zvyšuje imunitu, urychluje detoxikaci organismu

- jemné mobilizace – technika procvičování vhodná pro všechny klienty

- zmrzlé rameno – rozcvičování bolestivého ramene

- tenisový loket – masáže a poradenství
 

Ceník – klasická masáž

Ceník – klasická masáž
 30 – 40 min. záda + šíje 330 Kč
 15 min. šíje 160 Kč
 25 min. ruce 140 Kč
 30 min. nohy 220 Kč
 75 – 90 min. celková (záda+šíje+končetiny) 580 Kč
Ceník – lymfatická masáž celého těla
 60 min. častečná 330 Kč
 90 min. hlava, záda, ruce, hruď 480 Kč
 90 min. hlava, nohy, hýždě 480 Kč
 až 3 hod. celková 1.000 Kč


V nabídce různé masážní oleje.


Proč masáže?

Tělová masáž je velice užitečná. Posiluje organismus a dodává mu novou energii. Upravuje energie, srovnává vady páteře, léčí svalová onemocnění, posiluje vnitřní orgány a klouby.

Klasická  masáž 

Masáže odstraňují únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Urychlují regeneraci organismu, napomáhají lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Klasická masáž zajišťuje prokrvení  především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové a vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí, vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken a povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla.

Lymfatická  masáž 

Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Jeho buňky hrají neocenitelnou roli např. při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek, které se dostávají do těla nebo vznikají jako odpady metabolismu a jsou vylučovány pomocí mízních (lymfatických) cév a uzlin.

Lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž) pomáhá tomuto systému, aby zátěž zvládnul. Odstraňuje zánětlivé projevy, zlepšuje napětí kůže a podkoží, uvolňuje usazené odpadní látky, zabraňuje zjizvení. Je účinná i při migrénách, akné, při otocích v obličeji či kolem očí a jako prevence proti tvorbě vrásek. Lymfodrenáž hlavy a krku pomáhá při migréně a bolestech hlavy. Díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží patří i k účinným ošetřením celulitidy, otoků  a pokožky. Také zvyšuje obranyschopnost organismu a urychluje jeho detoxikaci. Při akutních zdravotních obtížích,nutná konzultace s masérem.

POINT MASÁŽ – tlakově bodová masáž

Švédská masáž spojená s prvky tradiční čínské medicíny. Soustřeďuje se především na uvolnění hlubokých svalů (krk, záda a dolní končetiny), které bývají zkrácené a “přetažené” jednostranným zapojením. Masáž odstraňuje ochablost, ztuhlost a bolesti, přináší celkovou tělesnou i duševní relaxaci. Masérka se může zaměřit na celé tělo nebo jen na problematické části.

Cena a rozdělení jsou stejné jako u klasické masáže.

HAVAJSKÁ MASÁŽ „LOMI LOMI“

Pochází ze svatyní Havajských ostrovů a bývá považována za jednu z nejpříjemnějších masáží vůbec. Jejím základem jsou speciální hmaty předloktím a dlaněmi, které vycházejí z pohybů mořských vln a tance hula-hula. Zajišťuje úplné uvolnění svalů, zvyšuje pohyblivost kloubů, uvolňuje blokády způsobující bolest páteře. Masáž s vůní exotických éterických olejů za doprovodu jemné uklidňující hudby vás zavede do světa naprostého uvolnění a relaxace.

Havajská masáž celková – 90 minut: 580 Kč / nutno objednat

Indická masáž hlavy – Champi

Je velmi starou technikou, která se praktikuje více než 4000 let a má antistresové účinky.
Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a části paží, šíje, hlavy, obličeje, uší a provádí
se vsedě. Masáž zakončuji polohou vleže a zharmonizuji dolní končetiny. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy, očí a napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody. Opakovaná několikrát za sebou omezuje výskyt migrén.

Indická masáž hlavy – 60 minut: 290 Kč  / nutno objednat


Jemné mobilizační techniky
Tato metoda se používá jako šetrná cesta k odstranění blokád a bolestí pohybového aparátu, protahuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, povoluje napětí v úponech a uvolňují se blokády obratlů. Napravovaný kloub se tak uvolní a sám se vrátí na správné místo. Toto se děje pomocí jemného tahu a tlaku spojeného s prodýcháváním. Tato technika se provádí na sucho a je velmi účinná.

Zmrzlé rameno
Zmrzlé rameno je akutní stav bolesti v rameni, postižení jedné nebo více měkkých struktur šlach, vazů, kloubního pouzdra – s následným omezním hybnosti kloubu ve všech směrech. Příčinou bolesti bývá nejčastěji porucha svalstva, zánětlivé nebo degenerativní změny, zánět kloubních obalů. Syndrom zmrzlého ramene je bezpodmínečně nutné řešit odbornou terapií s postupným domácím cvičením. Úkolem regeneračního maséra je uvolnit zádové svalstvo pomocí jemných mobilizačních technik.

Tenisový loket
Tenisový loket jsou v podstatě zánětlivé změny ve spojení šlachy s kostí. Bývá nejčastěji vyvolané dlouhodobým přetěžováním lokte, např. nahazování omítek, dlaždiči, šroubování i práce s PC myší nebo při určitých sportovních výkonech. Úkolem regeneračního maséra je informovat klienta a poradit mu co a jak. Po odeznění akutní bolesti lze poradit protahovací cviky lokte a předloktí, cvičení zápěstí i úchopové funkce ruky. V neposlední řadě pomocí jemných technik uvolnit krční i hrudní páteř, hlavové klouby nebo eventuálně zmobilizovat laterární okraj klíčku.


PEDIKÚRA

Proč pedikúra?

Pedikúru doporučujeme každému, komu záleží na vzhledu a zdraví chodidel. Zabraňuje různým kožním problémům, jako jsou mozoly, zarůstající nehty a s tím spojené infekce. Napomáhá tak i lepšímu držení těla při chůzi.

Pedikérka odstraní odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, ošetří nehty a kuří oka, promasíruje nohy zvláčňujícími oleji. Vířivá vonná lázeň a kombinace pedikúry s masáží nohou je to pravé pro váš organismus jako celek. Optimální jsou pravidelné návštěvy v rozmezí 4 až 9 týdnů.

Peeling nohou  se provádí pro zjemnění, vyhlazení, prokrvení a omlazení pokožky nohou. Nohy se nejdříve vykoupou ve speciální lázni, pak následuje peeling a očistná koupel. Nohy se namažou zábalovým krémem a proceduru zakončí pěti- až desetiminutový zábal. Po peelingu je kůže jemnější a mladší, nohy jsou prokrvené a svěží.


Ceník pedikúra

Ceník pedikúra
Ošetření nohou – mokrá pedikúra:

  • relaxační koupel nohou
  • ošetření zrohovatělé kůže
  • ošetření kuřích ok
  • ošetření a zapilování nehtů
  • lehká masáž chodidel
 260 Kč
Odlakování 10 Kč
Lakování 40 Kč
Masáž nohou po kolena 50 Kč

Optimální jsou pravidelné návštěvy pedikúry v rozmezí 4 až 9 týdnů.


Provozní doba:

Úterý:  10.00 - 15.00 hod.
Středa: 11.00 - 21.00 hod.
Čtvrtek: 10.00 - 15.00 hod.
Pátek: 11.00 - 21.00 hod.

Po telefonické domluvě lze dohodnout i jiný termín.

Objednávky:  Eva Pánková 
 telefon: +420 777 075 058

www.hotelrysavy.cz

Hotel Ryšavý, 671 42 Vémyslice 73

Studio se nachází v areálu wellness Hotelu Ryšavý.